[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (2023)

Met de Apple TV Remote bedien je je Apple TV vanuit je luie stoel zonder noodzakelijkerwijs met de Apple TV zelf te rommelen. Ondanks de geavanceerde technologie die bij de productie van deze afstandsbediening is gebruikt, werkt deze soms niet meer goed.

Dit kan te wijten zijn aan veel problemen en u, als eigenaar, moet op de hoogte blijven van deze problemen en uw Apple TV-afstandsbediening zo snel mogelijk laten repareren. Bekijk de onderstaande procedures om te weten te komen hoe u het probleem kunt oplossen dat de afstandsbediening van de Apple TV niet werkt.

Waarom reageert mijn Apple TV niet op de afstandsbediening?

Als u problemen ondervindt met het niet goed werken van uw Apple TV-afstandsbediening, kunnen er enkele mogelijke oorzaken zijn. Deze omvatten een lege batterij, verbindingsproblemen, draadloze interferentie of hardwarestoringen. Gelukkig zijn er verschillende manieren om deze problemen op te lossen en op te lossen. We bespreken enkele van de meest effectieve oplossingen die u hieronder kunt proberen.

Veelvoorkomende fouten op Apple TV Remote werken niet

Als uw Apple TV-afstandsbediening niet meer werkt, kan dit te wijten zijn aan een groot aantal factoren, zoals we hierboven vermeldden, en deze factoren kunnen de oorzaak zijn van verschillende soorten fouten wanneer u probeert uw Apple TV met de afstandsbediening te bedienen. Enkele van de veelvoorkomende foutrapporten staan ​​hieronder vermeld.

  • De knoppen op de afstandsbediening van de Apple TV reageren helemaal niet.
  • Het touchpad op de afstandsbediening van de Apple TV reageert helemaal niet.
  • Apple TV-afstandsbediening weigert te scrollen.
  • Apple TV-afstandsbediening reageert niet na het vervangen van de batterij.

Welke van deze problemen u ook ervaart, de onderstaande oplossingen kunnen u helpen deze op te lossen.

Hoe te repareren Apple TV Remote werkt niet

1. Laad (of vervang) de batterij van de afstandsbediening

Een van de meest voorkomende redenen waarom uw Apple TV-afstandsbediening niet reageert, is een bijna lege of lege batterij. Als u een nieuwere Apple TV-afstandsbediening hebt met een Lightning-poort aan de onderkant, kunt u een Lightning-naar-USB-kabel gebruiken om deze op een voedingsbron aan te sluiten en deze ongeveer 30 minuten op te laden voordat u hem opnieuw probeert te gebruiken. Voor oudere afstandsbedieningen moet u de knoopcelbatterij aan de onderkant van het apparaat vervangen.

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (1)

2. Verwijder eventuele obstakels

Soms reageert uw Apple TV niet op de afstandsbediening omdat er een obstakel tussen de afstandsbediening en de Apple TV staat. Dit obstakel kan de zichtlijn van de infraroodsensor blokkeren.

Controleer en verwijder alle obstakels die in de weg kunnen staan, zodat uw Apple TV op de afstandsbediening kan reageren. Zorg er ook voor dat u binnen een straal van 20 voet (ongeveer 6 meter) van uw Apple TV blijft.

3. Ontkoppel en koppel de afstandsbediening opnieuw

Dit is een truc die u kan helpen het probleem op te lossen dat de Apple TV niet reageert op de afstandsbediening. Houd de knop ingedrukt om uw afstandsbediening van uw Apple TV te ontkoppelenMenuknop enLinkstegelijkertijd gedurende 6 seconden ingedrukt. Wanneer een wolkachtig pictogram op het scherm wordt weergegeven, betekent dit dat uw afstandsbediening niet is gekoppeld.

Zodra de afstandsbediening is ontkoppeld, kunt u proberen deze opnieuw handmatig te koppelen. Druk op om de afstandsbediening te koppelenMenuEnRechtstegelijkertijd indrukken en minstens 6 seconden ingedrukt houden. De afstandsbediening wordt automatisch gekoppeld aan de tv.

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (2)

4. Start uw Apple TV opnieuw op

Als het ontkoppelen van de afstandsbediening niet werkt, is een andere optie om uw Apple TV opnieuw op te starten. Dit doe je door de knop ingedrukt te houdenMenuEnOmlaagenkele seconden ingedrukt totdat het apparaat opnieuw opstart.

U kunt ook de stroom van uw Apple TV gedurende ten minste zes tot tien seconden loskoppelen voordat u deze weer aansluit en weer inschakelt. Dit kan helpen om het apparaat te resetten en eventuele softwareproblemen op te lossen die ervoor kunnen zorgen dat uw afstandsbediening niet meer werkt.

5. Start Apple TV Remote opnieuw op

Als je al hebt geprobeerd je afstandsbediening op te laden en je Apple TV opnieuw op te starten, kun je proberen de afstandsbediening zelf opnieuw op te starten. Voor oudere afstandsbedieningen verwijdert u eenvoudig de batterij en plaatst u deze opnieuw.

Voor Siri Remotes houdt u de tv-pictogramknop en de volume-omlaagknop tegelijkertijd ongeveer vijf seconden ingedrukt totdat het statuslampje op de Apple TV uitgaat en weer aangaat. Laat vervolgens de knoppen los en wacht ongeveer tien seconden tot de afstandsbediening opnieuw opstart.

6. Verwijder eventuele interferentiebronnen

Als uw Apple TV-afstandsbediening verbinding maakt via Bluetooth, is deze mogelijk gevoelig voor draadloze interferentie. Om dit op te lossen, probeert u storingsbronnen, zoals andere draadloze apparaten, te verwijderen of ze tijdelijk uit te schakelen. Dit kan ervoor zorgen dat uw afstandsbediening verbinding kan maken met uw Apple TV en goed kan werken.

7. Vervang de afstandsbediening

Als uw afstandsbediening nog steeds niet werkt, moet u deze mogelijk vervangen. Als u uw Apple TV kunt bedienen met uw iPhone of een afstandsbediening van derden, maar niet met de afstandsbediening van de Apple TV, kan dit te wijten zijn aan een hardwarefout. U kunt contact opnemen met Apple voor verdere hulp of de afstandsbediening vervangen door een compatibele eenheid.

U kunt bijvoorbeeld uw Apple TV bedienen door uw iPhone, iPad of iPod Touch als afstandsbediening te gebruiken. Dit is een geweldige oplossing als uw Apple TV-afstandsbediening niet werkt en u geen reserve-afstandsbediening bij de hand hebt.

Navigeer hiervoor naarInstellingen>Controle Centrumop uw iOS-apparaat en voeg de "Apple TV-afstandsbediening" snelkoppeling naar uw "Inbegrepen controles" lijst. Start vervolgens Control Center en tik op het pictogram TV-afstandsbediening.

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (3)

Extra tip: de beste manier om het Apple TV-probleem op te lossen

Als u complexere problemen ondervindt met uw Apple TV, kunt u overwegen professionele software te gebruiken om het probleem op te lossen. Er zijn veel applicaties beschikbaar die speciaal zijn ontworpen om verschillende iOS-problemen snel en veilig op te lossen.FoneGeek iOS-systeemherstelis een van de meest effectieve en gemakkelijkste oplossingen die u kunt gebruiken om enkele van deze veelvoorkomende iOS- en tvOS-fouten te herstellen.

Deze applicatie is een multifunctionele reparatietool die twee reparatiemodi biedt, waarbij de standaardmodus veelvoorkomende problemen kan oplossen zonder gegevens te verliezen. Het kan eventuele problemen op uw Apple TV detecteren en oplossen, zoals het zwarte scherm van Apple TV, Apple TV Airplay werkt niet en meer. Bovendien ondersteunt de applicatie bijna alle iOS-apparaatmodellen en elke iOS-versie, inclusief de nieuwste iOS 16-release.

Er is een efficiënte tool die u kunt gebruiken om uw Apple TV te repareren die niet reageert op externe fouten. Dit hulpmiddel staat bekend als . Het is in staat om verschillende iOS-problemen op te lossen en elk probleem dat u met uw Apple TV kunt tegenkomen, kan ook worden opgelost met dit iOS-systeemherstel.

Bekijk hieronder de stappen om FoneGeek iOS Systeemherstel te gebruiken:

Stap 1.Start dit iOS-systeemherstel en selecteer "Standaardmodus" in het hoofdmenuscherm.

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (6)

Stap 2.Sluit uw Apple TV aan op uw Windows-pc of MacBook en klik op "Volgende".

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (7)

Stap 3.De software detecteert uw Apple TV en toont u de verschillende firmwareversies die beschikbaar zijn voor uw Apple TV-model. Kies de meest geschikte en klik op "Downloaden".

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (8)

Stap 4.Wanneer de download is voltooid, klikt u op "Nu repareren" om te beginnen met het repareren van uw Apple TV. Houd uw Apple TV tijdens het hele proces aangesloten om te voorkomen dat u problemen of problemen met metselen tegenkomt.

[Opgelost] 7 eenvoudige manieren om te repareren dat Apple TV Remote niet werkt (9)

Controleer of uw Apple TV reageert op de afstandsbediening zodra het proces is voltooid.

Conclusie

Samenvattend zijn er verschillende manieren om uw Apple TV-afstandsbediening te repareren als deze niet werkt of reageert. Begin met het controleren van de batterij en laad deze indien nodig op. Lukt dat niet, start dan je Apple TV en/of de afstandsbediening opnieuw op, verwijder eventuele storingsbronnen of vervang de afstandsbediening helemaal.

FAQs

Waarom werkt mijn Apple TV afstandsbediening niet? ›

Als u de afstandsbediening niet kunt koppelen, controleert u of de Apple TV is bijgewerkt naar de nieuwste versie van tvOS. Met de Apple TV Remote op uw iPhone of iPad kunt u op uw Apple TV navigeren om na te gaan welke versie van tvOS u hebt. Als u nog steeds hulp nodig hebt, neemt u contact op met Apple Support.

Hoe krijg je Apple TV aan zonder afstandsbediening? ›

De Apple TV Remote in het bedieningspaneel gebruiken

Als u de afstandsbediening van uw Apple TV 4K of Apple TV HD bent kwijtgeraakt, kunt u de Apple TV Remote op uw iPhone of iPad configureren en gebruiken.

Waarom doet mijn Apple TV het niet? ›

Open de Finder op de computer, selecteer 'Apple TV' in de navigatiekolom en selecteer vervolgens 'Herstel'. Als dat niet werkt, neemt je contact op met de Support voor Apple TV. Voor een Apple TV HD en een pc met iTunes of een Mac met macOS Mojave of ouder: Maak de voedingskabel en HDMI-kabel los van de Apple TV.

Kan je een Apple TV resetten? ›

Ga op de Apple TV naar 'Instellingen' > 'Systeem' > 'Herstel'. Kies een hersteloptie: 'Herstel': dit is de snelste methode om de fabrieksinstellingen van een Apple TV te herstellen.

Kan ik mijn iPhone als afstandsbediening gebruiken? ›

Open het bedieningspaneel van je iPhone of iPad en tik op de Apple TV Remote. Tik in de lijst die verschijnt op jouw Apple TV of smart tv. Voer de code in die je op het scherm van je tv ziet. Jouw iPhone of iPad app is nu beschikbaar als afstandsbediening voor jouw smart tv of Apple TV.

Hoe kan ik tv kijken zonder afstandsbediening? ›

Op twee manieren remote te bedienen

De eerste manier is via een app die je via wifi verbindt met je telefoon. De tweede manier is via infrarood, dat sommige smartphones hebben. Je bedient je televisie dan rechtstreeks met het infraroodsignaal dat je telefoon uitzendt.

Hoe koppel je Apple TV aan tv? ›

Zet de tv aan en selecteer de HDMI-invoer die is verbonden met je Apple TV. Op sommige tv's gebeurt dit automatisch. Volg de instructies op het scherm voor het configureren van de internetverbinding, eenmalige aanmelding en andere onderdelen. Zie Eenmalige aanmelding bij je tv-aanbieder instellen op de Apple TV.

Waarom kan ik mijn iPhone niet verbinden met tv? ›

Zorg ervoor dat uw met AirPlay compatibele apparaten zijn ingeschakeld en zich dicht bij elkaar bevinden. Controleer of de apparaten zijn bijgewerkt naar de nieuwste software en zich op hetzelfde wifinetwerk bevinden. Herstart de apparaten die u wilt gebruiken met AirPlay of synchrone weergave.

Hoe Apple Remote koppelen? ›

Richt uw afstandsbediening op uw Apple TV. Zorg ervoor dat de afstandsbediening zich op ongeveer 7 cm van de Apple TV bevindt. Houd de Terug-knop (of de Menu-knop) en de Volume-omhoogknop vijf seconden ingedrukt. Plaats de afstandsbediening op de Apple TV als u hierom wordt gevraagd om de koppeling te voltooien.

Kan Apple TV te oud zijn? ›

De tweede en derde generatie Apple TV zijn flink verouderd – ze komen immers respectievelijk in 2010 en 2012 uit. Toch werden ze nog veel gebruikt. Door de ondersteuning voor AirPlay was het namelijk nog altijd mogelijk om films en series naar een oude Apple TV te streamen met behulp van een iPhone of iPad.

Hoe lang gaat een Apple TV mee? ›

De Apple TV (tvOS) en Mac (OS X) gaan ongeveer vier jaar mee voor er problemen optreden.

Hoe kan je je tv resetten? ›

Resetten door middel van uit- en inschakelen

Start het tv-toestel opnieuw met de afstandsbediening. Houd de aan/uit-knop op het tv-toestel gedurende vijf seconden ingedrukt totdat wordt weergegeven dat het tv-toestel wordt uitgeschakeld. Het tv-toestel gaat uit en start ongeveer een minuut later automatisch opnieuw op.

Hoe kan ik de tv resetten? ›

Open het hoofdmenu van je televisie door op de knop Home op je afstandsbediening te drukken en kilik vervolgens op het pictogram Instellingen. Ga naar Algemeen en klik vervolgens op Ondersteuning. Ga naar Zelfdiagnose. Klik op Resetten.

Hoe koppel ik mijn afstandsbediening? ›

Druk op de TV-knop om de afstandsbediening in de TV-mode te zetten. Houd daarna de OK-knop en de Rode-knop tegelijkertijd ingedrukt. Wacht tot het lampje op de afstandsbediening twee keer oplicht en laat hierna de knoppen daarna los.

Hoe koppel je een afstandsbediening aan je tv? ›

Afstandsbediening koppelen zonder code
  1. Zet de televisie aan (dus niet in de stand-by modus).
  2. Zet het volume van de TV-ontvanger zo hard mogelijk met de afstandsbediening die u van Stipte hebt ontvangen.
  3. Druk tegelijkertijd op de toetsen 1 en 3 totdat de knop “TV” twee keer knippert.
Mar 21, 2023

Hoe zet je Apple TV aan met afstandsbediening? ›

Siri Remote koppelen aan je tv

Open Instellingen op je Apple TV. Ga naar Afstandsbedieningen en apparaten. Ga naar het kopje Bediening Homecinema-set en zet de optie Schakel de tv in met de afstandsbediening aan.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Nathanael Baumbach

Last Updated: 30/12/2023

Views: 5843

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Nathanael Baumbach

Birthday: 1998-12-02

Address: Apt. 829 751 Glover View, West Orlando, IN 22436

Phone: +901025288581

Job: Internal IT Coordinator

Hobby: Gunsmithing, Motor sports, Flying, Skiing, Hooping, Lego building, Ice skating

Introduction: My name is Nathanael Baumbach, I am a fantastic, nice, victorious, brave, healthy, cute, glorious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.