Deze lopende rekening biedt 7,5% APY, maar er is een addertje onder het gras: hoe vind je de rekeningen met de hoogste APY's (2023)

De kans om enige vorm van rendement te verdienen op het geld dat in uw zitlopende rekeningis zeldzaam - waardoor we des te meer reden hebben om verbluft te zijn toen we er een tegenkwamen die een retour aanboodmeer dan 7% APY.

Dat is juist; dat lees je goed. Sterker nog, deLandmark Credit Union® Premium Betaalrekeningbiedt momenteel 7,50% APY, maar de belangrijkste vangst is dat het hoge tarief slechts wordt aangeboden tot een saldo van $ 500 (daarna 7,50% tot 0,11% APY). Rekeninghouders moeten ook elektronische afschriften en directe stortingen van minimaal $ 250 per maand instellen om de hoge APY te verdienen.

Landmark Credit Union® Premium Betaalrekening

Landmark Credit Union® is lid van de NCUA.

 • Jaarlijkse procentuele opbrengst (APY)

  7,50% APY op maximaal $ 500 indien e-statements worden ingesteld en directe storting van minimaal $ 250 per maand (7,50% tot 0,11% APY daarna); geen APY als niet aan de vereisten wordt voldaan

 • Minimale storting om te openen

  $ 35

 • Minimum balans

  Geen

 • Maandelijkse kosten

  Geen

 • Gratis ATM-netwerk

  Ja, meer dan 34.000 ATM-locaties

 • Vergoeding ATM-kosten

  Geen

 • Overschrijdingsvergoeding

  Tot $ 30 per rekening-courantkrediet

 • Storting per mobiele cheque

  Ja

Zienonze methodiek, voorwaarden zijn van toepassing.

Voordelen

 • Hoge APY voor een lopende rekening
 • Lage minimale storting vereist
 • Geen minimum saldo
 • Geen maandelijkse vergoeding
 • Gratis ATM-netwerk

nadelen

 • Hoge APY is beperkt tot een limiet van $ 500
 • Vereisten om een ​​hoge APY te verdienen
 • Minimale storting van $ 35
 • Overschrijdingsvergoeding
 • Lidmaatschap van een kredietvereniging is vereist

De 7,5% APY op een saldo van $ 500 schudt uit tot $ 37,50 aan rente-inkomsten over een jaar, wat niet het geval isNietsvoor een lopende rekening, maar de limiet beperkt echt hoeveel depositohouders kunnen verdienen, vooral als ze meer dan $ 500 op hun rekening hebben staan. Het is ook vermeldenswaard dat Landmark eenkrediet unie, wat betekent dat lidmaatschap vereist is.Lidmaatschap van Landmark Credit Unionis meestal gereserveerd voor degenen die in bepaalde delen van Indiana wonen, wat beperkt is.

Voor wie niet in aanmerking komt, hebben we goed nieuws. Er zijn andere lopende rekeningen die daadwerkelijk solide APY's en hogere limieten bieden dan slechts $ 500. Onderstaand,CNBC selecterenbeschrijft hoe te vindenrekeningen controleren met de hoogste APY's.

Abonneer u op de CNBC Select-nieuwsbrief!

Geld is belangrijk, dus maak er het beste van. Ontvang deskundige tips, strategieën, nieuws en al het andere dat u nodig heeft om uw geld te maximaliseren, rechtstreeks in uw inbox.Registreer hier.

Hoe betaalrekeningen met de hoogste APY te vinden

Hoewel je traditioneel bentfysieke betaalrekeningzal niet veel rente bieden (of helemaal niet), u kunt vaak een solide rendement op een lopende rekening vinden als u ernaar kijktbanken die alleen online zijn. Omdat banken die alleen online zijn niet de overheadkosten hebben die gepaard gaan met het runnen van fysieke filialen, kunnen ze die besparingen vaak doorberekenen aan klanten in de vorm van hogere APY's.

Houd er echter rekening mee dat depositorekeningen met een hoge rente meestal vereisten hebben waaraan rekeninghouders moeten voldoen om de hoge APY te verdienen (het opzetten van een automatische storting, het doen van een bepaald aantal opnames of aankopen per bankpas per maand, kiezen voor papierloos facturering, enz.), dus zorg ervoor dat u deze voorwaarden kent voordat u zich aanmeldt.

We hebben wat rondgekeken voor je en ontdekten dat de onderstaande vijf accounts enkele van de beste opties zijn die er zijn. Alle accounts op deze lijst zijn NCUA-verzekerd of FDIC-verzekerd tot $ 250.000 per deposant.

Beste in het algemeen

Alle America Bank® Ultimate Rewards-controle

All America Bank® is lid van de FDIC.

 • Jaarlijkse procentuele opbrengst (APY)

  Tot 5,30% APY op maximaal $ 15.000 (daarna 0,50% APY); 0,25% APY als niet aan de vereisten wordt voldaan

 • Minimale storting om te openen

  $ 50 indien persoonlijk; $ 500 indien online

 • Minimum balans

  Geen

 • Maandelijkse kosten

  Geen (tenzij u papieren afschriften ontvangt, dan $ 3 per maand)

 • Gratis ATM-netwerk

  Ja, duizenden geldautomaten wereldwijd

 • Vergoeding ATM-kosten

  Tot $ 25 aan buitenlandse ATM-kosten per maandelijkse overzichtscyclus in één forfaitair bedrag

 • Overschrijdingsvergoeding

  Mogelijk zijn toeslagen van toepassing; Debetstand Privilege is beschikbaar

 • Storting per mobiele cheque

  Ja

Er zijn voorwaarden van toepassing.

Met deAlle Amerikaanse Bank®Ultieme beloningen controleren, krijg je een rendement boven de 5%, wat in lijn is met wat debeste hoogrentende spaarrekeningenvandaag aanbieden. Het limietbedrag waarop u het hoge rendement kunt verdienen, is $ 15.000, veel hoger dan de $ 500 van Landmark.

Tweede plaats

Voordeelcontrole presidentiële bank

Presidential Bank is lid van de FDIC.

 • Jaarlijkse procentuele opbrengst (APY)

  4,62% ​​APY tot $ 25.000 (3,62% APY daarna); 0,10% APY als niet aan de vereisten wordt voldaan

 • Minimale storting om te openen

  $ 500

 • Minimum balans

  $ 500

 • Maandelijkse kosten

  Geen als u een minimumsaldo van $ 500 aanhoudt

 • Gratis ATM-netwerk

  Ja, meer dan 88.000 geldautomaten

 • Vergoeding ATM-kosten

  Binnenlandse ATM-toeslagkortingen tot $ 8 per maand

 • Overschrijdingsvergoeding

  Mogelijk zijn toeslagen van toepassing; debetstand bescherming is beschikbaar

 • Storting per mobiele cheque

  Ja

Er zijn voorwaarden van toepassing.

DeVoordeelcontrole presidentiële bankbiedt nog een goed tarief boven 4,5% APY op een nog hoger saldo van maximaal $ 25.000.

Het beste voor het controleren / sparen combo

SoFi controleren en sparen

SoFi Bank is lid van de FDIC.

 • Jaarlijkse procentuele opbrengst (APY)

  Leden met een directe storting verdienen 4,50% APY op spaar- en Vaults-saldi en 0,50% APY op het controleren van saldi; leden zonder directe storting verdienen 1,20% APY op alle rekeningsaldi bij het controleren en sparen (inclusief Vaults)

 • Minimum balans

  Geen

 • Maandelijkse kosten

  Geen

 • Maximale transacties

  Tot 6 gratis opnames of overschrijvingen per afschriftcyclus; limieten voor transactiebedragen zijn van toepassing

 • Buitensporige transactiekosten

  Geen

 • Overschrijdingsvergoeding

  SoFi-leden die $ 1.000 of meer aan totale maandelijkse directe stortingen ontvangen, komen in aanmerking voor kosteloze debetstanddekking (dekt tot $ 50; aankopen die dit bedrag overschrijden, worden geweigerd)

 • Betaalrekening aanbieden?

  Ja, gebundeld met spaarrekening

 • Pinautomaat aanbieden?

  Ja, samen met een SoFi-betaalrekening

Er zijn voorwaarden van toepassing.

SoFi controleren en sparenbiedt een veel lagere lopende rekening APY dan de twee bovengenoemde rekeningen, maar we wilden het opnemen omdat het een goede optie is voor diegenen die al hun bankzaken op één plek willen doen. Rekeninghouders die directe storting instellen, kunnen bijvoorbeeld meer verdienen op hun spaargeld en hun salaris tot twee dagen eerder automatisch ontvangen. Ze kunnen ook tot 15% cashback verdienen bij lokale vestigingen als ze betalen met hun SoFi-betaalpas.

Beste voor welkomstbonus

Axos Bank® Beloningen controleren

Op de beveiligde site van Axos Bank®

 • Jaarlijkse procentuele opbrengst (APY)

  Tot 3,30% APY op maximaal $ 50.000 (daarna geen APY); geen APY als niet aan de vereisten wordt voldaan

 • Minimale storting om te openen

  $ 50

 • Minimum balans

  Geen

 • Maandelijkse kosten

  Geen

 • Gratis ATM-netwerk

  Geen

 • Vergoeding ATM-kosten

  Onbeperkte vergoedingen voor binnenlandse ATM-kosten

 • Overschrijdingsvergoeding

  Geen

 • Storting per mobiele cheque

  Ja

Er zijn voorwaarden van toepassing.

DeAxos Bank®Beloningen controlerenbiedt een APY tot meer dan 3% via verschillende gelaagde vereisten en de limiet is een hoge $ 50.000. Bovendien biedt Axos routinematig aanbiedingenwelkomstbonussenvoor nieuwe rekeninghouders.

Het beste voor een kredietunie

Consumenten Credit Union Beloningen Controleren

Consumers Credit Union is federaal verzekerd door NCUA.

 • Jaarlijkse procentuele opbrengst (APY)

  Tot 5,00% APY op saldi tot $ 10.000 (0,20% APY op maximaal $ 25.000 en 0,10% APY daarna); 0,01% APY als niet aan de vereisten wordt voldaan

 • Minimale storting om te openen

  $ 5

 • Minimum balans

  Geen

 • Maandelijkse kosten

  Geen

 • Gratis ATM-netwerk

  Ja, meer dan 30.000 geldautomaten

 • Vergoeding ATM-kosten

  Onbeperkte vergoeding voor alle ATM-kosten

 • Overschrijdingsvergoeding

  Mogelijk zijn toeslagen van toepassing; debetstand bescherming is beschikbaar

 • Storting per mobiele cheque

  Ja

Er zijn voorwaarden van toepassing.

TerwijlConsumenten Credit Union Beloningen Controlerenvan een kredietvereniging is, is het voor iedereen gemakkelijkmeedoen. Het huidige APY-aanbod is tot 5,00% APY met een limiet van $ 10.000.

Het komt erop neer

Hoewel deLandmark Credit Union Premium Betaalrekeningbiedt momenteel een verbluffende APY van meer dan 7%, het is aan een kleine limiet en veel mensen komen toch niet in aanmerking voor het lidmaatschap van een kredietvereniging. als jijDoenkwalificeren, kunt u het account openen en $ 500 erin houden om de hoge APY te verdienen en vervolgens de rest van uw chequegeld in een andere high-yield-cheque houden, zoals die we hierboven hebben beschreven.

Zorg er wel voor dat u rekening houdt met de saldolimieten van de bovenstaande accounts waarop u hun hoge APY's kunt verdienen en dat u van tevoren weet wat de vereisten zijn om de hoge APY te verdienen.

Blijf op de hoogte van de diepgaande berichtgeving van CNBC Select overkredietkaarten,bankierenEngeld, en volg ons opTikTok,Facebook,InstagramEnTwitterenom op de hoogte te blijven.

Lees verder

Bespaar tot $ 180 per jaar met een van deze beste gratis betaalrekeningen

De beste premium betaalrekeningen met kwijtschelding van kosten, kortingen op leningen, toegang tot VIP-evenementen en meer

Dit zijn de 5 beste spaarrekeningen voor kinderen en tieners

Noot van de redactie:Meningen, analyses, recensies of aanbevelingen die in dit artikel worden geuit, zijn die van alleen de Select-redactie en zijn niet beoordeeld, goedgekeurd of anderszins onderschreven door een derde partij.

FAQs

Waar vind ik de hoogste spaarrente? ›

De hoogste spaarrente die je in Nederland momenteel kunt krijgen is 3,00%. Deze spaarrente krijgt u op een spaarrekening van Banco Progetto.

Welke spaarrekening geeft nog rente? ›

Wat zijn de hoogste spaarrentes?
Top 10 hoogste spaarrente - alle spaarrekeningen
Bigbank - Flexibel Sparen2,70%info
Renault Bank (via Raisin) - Spaarrekening2,68%info
Scalable Capital - PRIME+ rekening2,60%info
Nordax Bank (via Raisin) - Spaarrekening2,59%info
8 more rows

Hoe hoog zijn de spaarrentes? ›

Verwachting spaarrente grote banken

De rente bij de grote banken blijft in verhouding nog steeds laag. In december 2022 hebben de grote banken pas voor het eerst de rente op hun spaarrekeningen verhoogd, naar 0,25 procent. Inmiddels bieden de grote banken 1 tot 1,25 procent rente.

Hoe veilig is sparen bij Bigbank? ›

Bigbank is gevestigd in Estland, dat sinds 2011 onderdeel is van de eurozone. Spaartegoeden bij de bank vallen dan ook onder het Estse depositogarantiestelsel. Dat garandeert, net als het Nederlandse, bedragen op spaarrekeningen en -deposito's (inclusief de rente) tot €100.000 per klant.

Hoe hoog wordt de spaarrente in 2023? ›

De ECB heeft in korte tijd meerdere verhogingen doorgevoerd en per 3 augustus 2023 hanteert de ECB een rente van 3,75%. De Rabobank reageerde op de ECB renteverhogingen door in februari de spaarrente te verhoging tot 0,50%. Op 1 maart gaven ING en ABN Amro hier navolging aan.

Welke bank geeft de meeste rente in 2023? ›

Na een reeks van verhogingen door de Europese centrale bank staat de hoogste spaarrente (peildatum augustus 2023) nu ook weer op een niveau van 2,46% bij de hoogste aanbieder bunq.

Welke Europese bank geeft de hoogste rente? ›

Op basis van de meest recente informatie zijn de hoogste spaarrentes in Europa momenteel tussen de 0,5% en 3,32% per jaar. De hoogste spaarrente van 3,32% voor een deposito van 1 jaar wordt aangeboden door Haitong in Portugal, op het moment van schrijven.

Wat is de hoogste rente bij de Rabobank? ›

Renteverhogingen op 1 en 15 augustus 2023

Op 1 augustus is de vaste rente op diverse spaarrekeningen verhoogd. Op 15 augustus verhogen we de variabele rente op onze spaar- en beleggersrekeningen met 0,25%. Voor de Rabo SpaarRekening betekent dit dat de rente stijgt van 1,25% naar 1,50%.

Hoe werkt rente bij spaarrekening? ›

Hoe werkt rente op spaarrekening? Banken kijken elke dag naar het saldo op je spaarrekening en berekenen op basis daarvan de rente die je ontvangt. Elke dag ontvang je 1/365e deel van het rentepercentage dat op dat moment op je spaarrekening van toepassing is. Uiteraard ontvang je in een schrikkeljaar 1/366e deel.

Hoeveel rente bij 10.000 spaargeld? ›

Oranje Spaarrekening
SaldoRente
€ 0 t/m € 10.0001,00%
€ 10.000 t/m € 100.0000,90%
€ 100.000 t/m €1.000.0000,90%
Boven € 1.000.0000,00%

Wat doet de deposito rente in 2023? ›

Europese beleidsrentes

marginale beleningsrente - sinds 8 februari 2023: 3,25% depositorente - sinds 8 februari 2023: 2,50%

Wat gaat de depositorente doen in 2023? ›

Financiële markten verrast door waarschijnlijke stijging van ECB depositorente tot hoger dan 3,00% in 2023; 10-jaars EUR marktrente stijgt tot 2,90% na een eerdere daling van de rente sinds oktober 2022; De Fed voert renteverhoging van 0,50 procentpunt door tot 4,25-4,50%.

Is geld op spaarrekening veiliger? ›

Het veiligste alternatief is een spaardeposito. Je geld staat dan voor een bepaalde tijd 'vast' tegen een vooraf overeengekomen rente. Geld op een spaarrekening of spaardeposito valt tot €100.000 per klant per bank onder de bescherming van het depositogarantiestelsel.

Hoeveel geld is veilig bij de bank? ›

De meeste banken vallen onder het depositogarantiestelsel. De maximale vergoeding is dan € 100.000 per rekeninghouder, per bank.

Is mijn geld veilig op de bank? ›

Uw geld op rekeningen bij Nederlandse banken wordt wettelijk beschermd door de Nederlandse Depositogarantie. Mocht een bank failliet gaan, dan zorgt De Nederlandsche Bank (DNB) dat u uw geld terugkrijgt. Van 1 cent tot maximaal € 100.000 per persoon, per bank. Gegarandeerd.

Welke banken hebben spaarrente verhoogd? ›

Veel hogere spaarrentes bij andere banken
6 mndBanco Bai Europa (via Raisin)3,85 %
1 jaarRietumu Bank (via Raisin)4,25 %
2 jaarBanca Progetto (via Raisin)4,25 %
5 jaarRenault Bank (via Raisin)4,30 %
10 jaarCKV Spaarbank (via Raisin)3,50 %
Apr 24, 2023

Wie geeft de hoogste spaarrente in Nederland? ›

Zo is de hoogste spaarrente een 20-jarig deposito bij Centraal Beheer, dat 3,1 procent rente per jaar oplevert.

Wat is de beste bank voor je spaargeld? ›

Vind de hoogste spaarrente en direct een spaarrekening openen!
1 jaarRietumu Bank (via Raisin)4,25 %
2 jaarBanca Progetto (via Raisin)4,25 %
3 jaarBanca Progetto (via Raisin)4,30 %
5 jaarInBank (via Raisin)4,05 %
10 jaarCKV Spaarbank (via Raisin)3,50 %

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Dean Jakubowski Ret

Last Updated: 25/12/2023

Views: 5873

Rating: 5 / 5 (70 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Dean Jakubowski Ret

Birthday: 1996-05-10

Address: Apt. 425 4346 Santiago Islands, Shariside, AK 38830-1874

Phone: +96313309894162

Job: Legacy Sales Designer

Hobby: Baseball, Wood carving, Candle making, Jigsaw puzzles, Lacemaking, Parkour, Drawing

Introduction: My name is Dean Jakubowski Ret, I am a enthusiastic, friendly, homely, handsome, zealous, brainy, elegant person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.